İSMETPAŞA MAH.STADYUM ÇIKMAZI SK.NO:5 SEVGİN APT Z.KAT D:1 - 2
0 286 213 46 13
canakkaleaskf@hotmail.com
ASKF
TARİHÇE
YÖNETİM KURULU
DENETİM KURULU
DİSİPLİN KURULU
ONUR KURULU
ASKF İLÇE TEMSİLCİLERİ
ASKF ÜYELİK İŞLEMLERİ
ÜYE KULÜPLER
ASKF TÜZÜĞÜ
KULÜP İŞLEMLERİ
GENEL KURUL İŞLEMLERİ
KURULUŞ İŞLEMLER
KULÜP TÜZÜK ÖRNEĞİ
KULÜBE ÜYELİK İŞLEMLERİ
KULÜP İÇ DENETİM
KULÜP BEYANNAMESİ
DEFTER VE BELGELER
SPONSORLUK
KULÜPLER MEVZUATI
İLGİLİ MEVZUAT
GENEL YAZILAR, PROTOKOLLER
SPOR DALLARI
İL TEMSİLCİLERİ
İL TEMSİLCİLİKLERİ WEB
SEZONLAR, TESCİL SÜRELERİ VE YAŞ
OLİMPİK SPOR DALLARI
LİSANS İŞLEMLERİ (FUTBOL DIŞI)
SPOR DALI TESCİL
SPORCU SEYAHAT İZİN
MEVZUAT (FUTBOL DIŞI)
YEREL FUTBOL BİLGİ
KULÜPLER
OYUNCULAR
STADLAR
TEKNİK ADAMLAR
SAHA KOMİSERLERİ
TFF SAĞLIK GÖREVLİLERİ
İL TERTİP KOMİTELERİ
İL DİSİPLİN KURULU
İL HAKEM KURULU
YEREL FUTBOL LİGLERİ
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
GOL KRALLIĞI
LİG STATÜLERİ
İL TERTİP KURULU KARARLARI
İL DİSİPLİN KURULU KARARLARI
CEZA LİSTESİ
FUTBOL BELGELERİ
TFF TALİMATLARI
KULÜP TFF TESCİL KODLARI
FUTBOL YENİ TESCİL, İSİM VE RENK DEĞİŞİKLİĞİ
LİG BİLGİLENDİRMELERİ
LİG KATILIM BELGELERİ
LİSANS İŞLEM FORMLARI
FUTBOLCU SEYAHAT İZİN
MÜSABAKA FORMLARI
DİĞER BELGELER
Menü
ASKF
TARİHÇE
YÖNETİM KURULU
DENETİM KURULU
DİSİPLİN KURULU
ONUR KURULU
ASKF İLÇE TEMSİLCİLERİ
ASKF ÜYELİK İŞLEMLERİ
ÜYE KULÜPLER
ASKF TÜZÜĞÜ
KULÜP İŞLEMLERİ
GENEL KURUL İŞLEMLERİ
KURULUŞ İŞLEMLER
KULÜP TÜZÜK ÖRNEĞİ
KULÜBE ÜYELİK İŞLEMLERİ
KULÜP İÇ DENETİM
KULÜP BEYANNAMESİ
DEFTER VE BELGELER
SPONSORLUK
KULÜPLER MEVZUATI
İLGİLİ MEVZUAT
GENEL YAZILAR, PROTOKOLLER
SPOR DALLARI
İL TEMSİLCİLERİ
İL TEMSİLCİLİKLERİ WEB
SEZONLAR, TESCİL SÜRELERİ VE YAŞ
OLİMPİK SPOR DALLARI
LİSANS İŞLEMLERİ (FUTBOL DIŞI)
SPOR DALI TESCİL
SPORCU SEYAHAT İZİN
MEVZUAT (FUTBOL DIŞI)
YEREL FUTBOL BİLGİ
KULÜPLER
OYUNCULAR
STADLAR
TEKNİK ADAMLAR
SAHA KOMİSERLERİ
TFF SAĞLIK GÖREVLİLERİ
İL TERTİP KOMİTELERİ
İL DİSİPLİN KURULU
İL HAKEM KURULU
YEREL FUTBOL LİGLERİ
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
GOL KRALLIĞI
LİG STATÜLERİ
İL TERTİP KURULU KARARLARI
İL DİSİPLİN KURULU KARARLARI
CEZA LİSTESİ
FUTBOL BELGELERİ
TFF TALİMATLARI
KULÜP TFF TESCİL KODLARI
FUTBOL YENİ TESCİL, İSİM VE RENK DEĞİŞİKLİĞİ
LİG BİLGİLENDİRMELERİ
LİG KATILIM BELGELERİ
LİSANS İŞLEM FORMLARI
FUTBOLCU SEYAHAT İZİN
MÜSABAKA FORMLARI
DİĞER BELGELER
Ana Sayfa
Stadlar
EZİNE 22 EYLÜL
EZİNE 22 EYLÜL STADI
STAD :
EZİNE 22 EYLÜL
İLÇE :
EZİNE
BELDE :
EZİNE
KONUM :
Fikstür
STADIN BU SEZON EV SAHİPLİĞİ YAPTIĞI MÜSABAKALAR
SÜPER AMATÖR
1.AMATÖR
U16
U17
U15
U14
U18
T.Ş. U18 1. KADEME
T.Ş U18 1.KADEME FİNAL
U14 ÇEYREK FİNAL
U14 YARI FİNAL
U16 FİNAL
SÜPER AMATÖR LİGİ
9.Hafta
24.12.2023
Pazar
14:00
EZİNESPOR
8-0
YENİCESPOR
EZİNE 22 EYLÜL
11.Hafta
13.01.2024
Cumartesi
15:00
EZİNESPOR
7-0
GELİBOLU AYDOĞANSPOR
EZİNE 22 EYLÜL
12.Hafta
17.02.2024
Cumartesi
14:00
EZİNESPOR
4-1
GEYİKLİ BELEDİYESPOR
EZİNE 22 EYLÜL
15.Hafta
10.03.2024
Pazar
14:00
EZİNESPOR
Hükmen
3-0
BİGA ADASPOR
Bu Maça Gitmeyecek
EZİNE 22 EYLÜL
17.Hafta
24.03.2024
Pazar
15:00
EZİNESPOR
3-1
GELİBOLUSPOR
EZİNE 22 EYLÜL
21.Hafta
11.05.2024
Cumartesi
EZİNESPOR
-
ÇANAKKALE DARDANELSPOR
EZİNE 22 EYLÜL
1.AMATÖR LİGİ
2.Hafta
04.02.2024
Pazar
14:00
EZİNE 22 EYLÜL SPOR
2-2
ÇANAKKALE ARSLANCASPOR
EZİNE 22 EYLÜL
4.Hafta
18.02.2024
Pazar
15:00
EZİNE 22 EYLÜL SPOR
0-4
EVREŞESPOR
EZİNE 22 EYLÜL
7.Hafta
09.03.2024
Cumartesi
14:00
EZİNE 22 EYLÜL SPOR
1-1
GÖKÇEADASPOR
EZİNE 22 EYLÜL
8.Hafta
20.04.2024
Cumartesi
15:00
KÜÇÜKKUYU GENÇLERBİRLİĞİ
5-1
ÇANAKKALE ESENLER GSK
EZİNE 22 EYLÜL
8.Hafta
21.04.2024
Pazar
15:00
EZİNE 22 EYLÜL SPOR
3-5
ÇANAKKALE BARBAROSSPOR
EZİNE 22 EYLÜL
10.Hafta
04.05.2024
Cumartesi
EZİNE 22 EYLÜL SPOR
-
23 EYLÜL ORTAOKULUSPOR
EZİNE 22 EYLÜL
12.Hafta
18.05.2024
Cumartesi
EZİNE 22 EYLÜL SPOR
-
KOCATEPESPOR
EZİNE 22 EYLÜL
U16 LİGİ
9.Hafta
03.12.2023
Pazar
13:00
ÇANAKKALE FENERSPOR
6-4
ÇANAKKALE ATLETİK GSK
EZİNE 22 EYLÜL
U17 LİGİ
2.Hafta
03.03.2024
Pazar
14:00
BOZCAADASPOR
0-2
ONURSPOR
EZİNE 22 EYLÜL
4.Hafta
16.03.2024
Cumartesi
13:00
BOZCAADASPOR
1-6
ÇANAKKALE FENERSPOR
EZİNE 22 EYLÜL
7.Hafta
17.04.2024
Çarşamba
00:00
BOZCAADASPOR
Ligden Çekildi
0-3
ÇANAKKALE DARDANELSPOR
Hükmen
EZİNE 22 EYLÜL
8.Hafta
20.04.2024
Cumartesi
00:00
BOZCAADASPOR
Ligden Çekildi
0-3
YENİ ÇANSPOR
Hükmen
EZİNE 22 EYLÜL
10.Hafta
27.04.2024
Cumartesi
BOZCAADASPOR
Ligden Çekildi
-
BİGASPOR
EZİNE 22 EYLÜL
12.Hafta
11.05.2024
Cumartesi
BOZCAADASPOR
Ligden Çekildi
-
ÇANAKKALE BARBAROSSPOR
EZİNE 22 EYLÜL
13.Hafta
18.05.2024
Cumartesi
BOZCAADASPOR
Ligden Çekildi
-
ÇANAKKALE GENÇLERBİRLİĞİ
EZİNE 22 EYLÜL
U15 LİGİ
3.Hafta
30.01.2024
Salı
14:00
BOZCAADASPOR
3-2
ÇANAKKALE DARDANELSPOR
EZİNE 22 EYLÜL
5.Hafta
07.02.2024
Çarşamba
15:00
BOZCAADASPOR
6-0
ONURSPOR
EZİNE 22 EYLÜL
7.Hafta
17.02.2024
Cumartesi
12:00
BOZCAADASPOR
0-0
ÇANAKKALE FENERSPOR
EZİNE 22 EYLÜL
8.Hafta
27.02.2024
Salı
15:00
BOZCAADASPOR
3-1
ÇANAKKALE BARBAROSSPOR
EZİNE 22 EYLÜL
11.Hafta
16.03.2024
Cumartesi
15:00
BOZCAADASPOR
2-4
ÇANAKKALE ATLETİK GSK
EZİNE 22 EYLÜL
13.Hafta
07.04.2024
Pazar
15:00
BOZCAADASPOR
1-3
ÇANAKKALE GENÇLERBİRLİĞİ
EZİNE 22 EYLÜL
U14 LİGİ
3.Hafta
07.10.2023
Cumartesi
16:00
BOZCAADASPOR
0-1
ONURSPOR
EZİNE 22 EYLÜL
5.Hafta
22.10.2023
Pazar
14:00
BOZCAADASPOR
5-1
KEPEZSPOR
EZİNE 22 EYLÜL
7.Hafta
04.11.2023
Cumartesi
14:00
BOZCAADASPOR
0-2
ÇANAKKALE GENÇLERBİRLİĞİ
EZİNE 22 EYLÜL
8.Hafta
11.11.2023
Cumartesi
14:00
BOZCAADASPOR
3-1
BAYRAMİÇ BELEDİYESPOR
EZİNE 22 EYLÜL
11.Hafta
03.12.2023
Pazar
15:30
BOZCAADASPOR
1-2
ÇANAKKALE DARDANELSPOR
EZİNE 22 EYLÜL
U18 LİGİ
1.Hafta
25.11.2023
Cumartesi
15:30
BOZCAADASPOR
5-1
BAYRAMİÇ BELEDİYESPOR
EZİNE 22 EYLÜL
3.Hafta
09.12.2023
Cumartesi
14:00
BOZCAADASPOR
4-1
ONURSPOR
EZİNE 22 EYLÜL
4.Hafta
23.12.2023
Cumartesi
14:00
BOZCAADASPOR
2-2
ÇANAKKALE DARDANELSPOR
EZİNE 22 EYLÜL
7.Hafta
13.01.2024
Cumartesi
12:00
BOZCAADASPOR
3-2
ÇANAKKALE ARSLANCASPOR
EZİNE 22 EYLÜL
10.Hafta
03.02.2024
Cumartesi
00:00
BOZCAADASPOR
Hükmen
3-0
KEPEZSPOR
Ligden Çekildi
EZİNE 22 EYLÜL
T.Ş. U18 1. KADEME LİGİ
1.Hafta
25.04.2024
Perşembe
13:30
İSTANBUL KURTKÖYSPOR
3-0
KIRKLARELİ YILDIRIMSPOR
EZİNE 22 EYLÜL
1.Hafta
25.04.2024
Perşembe
16:30
BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
1-2
ÇORLU BELEDİYESPOR
EZİNE 22 EYLÜL
2.Hafta
26.04.2024
Cuma
13:30
İSTANBUL SULTANGAZİSPOR
1-3
BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
EZİNE 22 EYLÜL
2.Hafta
26.04.2024
Cuma
16:30
BURHANİYE BELEDİYESPOR
-
KIRKLARELİ YILDIRIMSPOR
EZİNE 22 EYLÜL
3.Hafta
27.04.2024
Cumartesi
13:00
İSTANBUL KURTKÖYSPOR
-
BURHANİYE BELEDİYESPOR
EZİNE 22 EYLÜL
3.Hafta
27.04.2024
Cumartesi
17:00
ÇORLU BELEDİYESPOR
-
İSTANBUL SULTANGAZİSPOR
EZİNE 22 EYLÜL
T.Ş U18 1.KADEME FİNAL LİGİ
1.Hafta
28.04.2024
Pazar
15:00
A1
-
B1
EZİNE 22 EYLÜL
U14 ÇEYREK FİNAL LİGİ
1.Hafta
06.01.2024
Cumartesi
13:00
ÇANAKKALE GENÇLERBİRLİĞİ
5-3
BOZCAADASPOR
EZİNE 22 EYLÜL
1.Hafta
06.01.2024
Cumartesi
15:00
ÇANAKKALE FENERSPOR
1-2
YENİ ÇANSPOR
EZİNE 22 EYLÜL
U14 YARI FİNAL LİGİ
1.Hafta
14.01.2024
Pazar
14:00
ÇANAKKALE GENÇLERBİRLİĞİ
Hükmen
3-0
YENİ ÇANSPOR
EZİNE 22 EYLÜL
U16 FİNAL LİGİ
1.Hafta
07.01.2024
Pazar
14:00
ONURSPOR
9-10
ÇANAKKALE GENÇLERBİRLİĞİ
EZİNE 22 EYLÜL
©
Copyright © 2022
-
2024
Tüm Hakları Saklıdır.
Bu site
Projesi Kapsamında
Tarafından Tasarlanmıştır